Pandaticket.cz

B-DAY RETRO MUSIC HALL "9"

B-DAY RETRO MUSIC HALL "9"

DJs: Matisse & Sadko, DOM QUARK, Djane Ergee, GIACOMO, DJ HRUSHA, DJ LUDWIG, MEJSI, DJ MIO, PATRICK JUNIOR , DJ TiGi, Sasha Vee, Sedliv, SNBM


Typ vstupenky Cena
Dvoudenní vstup + vak 450,00 Kč
Poznámka: Dvoudenní vstup + limitovaná edice narozeninového merche
2 DAYS TICKET + MERCH 450,00 Kč
Poznámka: 2 DAYS TICKET WITH LIMITED BDAY MERCH EDITION
2 DAYS TICKET 350,00 Kč
Produkt není na prodej


Atributy
Start 7. 9. 2018, 20:00
End 9. 9. 2018, 05:00
Event venue Retro Music Hall, Francouzská 75/4, Praha 2
Website www.facebook.com/events/2057154367879860/

Popis

Oficiální klub Evropy 2 – Retro Music Hall představuje svou letošní narozeninovou party. Dvoudenní program, který dostane zahraničního headlinera a obsazení většiny rezidentů klubu, se celý víkend ponese ve znamení zloby! Ne snad, že by na Vás byl někdo naštvaný, ale jde o hlavní téma letošní b-day party.

Kdo viděl film Zloba – Královna černé magie s Angelinou Jolie v hlavní roli, tak zhruba ví, jakou konkrétní výzdobu a vizualizaci může v průběhu večera očekávat. Jedná se o fantasy příběh, který je moderním zpracováním klasické pohádky o Šípkové Růžence, kdy královna Zloba uvrhne na novorozenou dcerku strašlivou kletbu.

Celé Retro tak čeká jedna velká proměna a Vy se tak můžete těšit na neokoukaný koncept. To ale není všechno. Za mixážním pultem se totiž objeví zahraniční headlineři – Matisse & Sadko.

Našemu publiku dobře známá dvojice, která v minulosti vystupovala například na Magnetic festivalu či Joy Melody festivalu, přijede znovu do Prahy, aby předvedla novinky ze své produkce. Jejich společné singly s Martinem Garrixem, jako Dragon, Forever nebo Break Through The Silence, milují posluchači taneční hudby po celém světě a my jsme rádi, že právě oni s námi oslaví deváté narozeniny našeho klubu.

Přijďte se i Vy podívat na našlápnutý line-up, neokoukaný koncept a rozjetý mejdan.

DJs: Matisse & Sadko, DOM QUARK, Djane Ergee, GIACOMO, DJ HRUSHA, DJ LUDWIG, MEJSI, DJ MIO, PATRICK JUNIOR , DJ TiGi, Sasha Vee, Sedliv, SNBM