Pandaticket.cz

Yellow Claw

Yellow Claw

Čarodějnice se pro rok 2018 pálí jedině v oficiálním klubu Evropy 2 – Retro Music Hall.


Typ vstupenky Cena
Klasická vstupenka 1 290,00 Kč
Poznámka: 2. vlna
Produkt není na prodej

Atributy
Start 30. 4. 2018, 21:00
End 1. 5. 2018, 06:00
Event venue Retro Music Hall, Francouzská 75/4, Praha 2
Website www.facebook.com/events/320468085097241/

Popis

DJský tým z Amsterdamu, který mixuje širokou paletu žánrů od trapu a hip hopu přes dubstep až k hardstyle. Jim Aasgier, MC Bizzey a Nizzle se jako Yellow Claw sešli v roce 2010, o tři roky později už vydávali vlastní nahrávky na respektovaných tanečních labelech, například na Diplově Mad Decent či věhlasném Spinnin Records.

Za sedm let si stihli vybudovat tak silnou pozici, že jejich Barong Family patří mezi nejsilnější značky na poli elektronické taneční hudby. Kluci jsou pak známi především pro své tvrdé sety, které umí okořenit i správným hypem do mikrofonu. Toho si všimli i pořadatelé Tomorrowlandu, kde se Yellow Claw poprvé objevili v roce 2013, tedy pouhé tři roky od svého vzniku, a v roce 2017 už řádili na mainstage. Nesměli chybět ani na EDC v Las Vegas, kde v roce 2016 vystoupil naposledy jako trio a od té doby pokračují ve dvou.

Na kontě mají i dvě studiová alba, kdy to poslední vyšlo letos v březnu a nese název Los Amsterdam. Jim Aasgier a Nizzle si na tuto desku přizvali řadu věhlasných hostů z obou břehů Atlantiku. Objevují se tu DJ Snake, Tinie Tempah, GTA nebo Quavo z hiphopové formace Migos.

Není tedy pochyb o tom, že tohle bude jeden z nejtvrdších mejdanů, který kdy Retro zažilo. Postupně budeme zveřejňovat line-up doplněný ještě o naše zkušené borce z řad rezidentních DJs.