Pandaticket.cz

Neurorestart

Neurorestart

Neurorestart verze 2018 je zbrusu novým projektem autora Neurorestartu, který uvádí tento program po 5 letech zkušeností.


Typ vstupenky Cena
Neurorestart 5 990,00 Kč
Neurorestart Life 2 990,00 Kč
Poznámka: Členství ve vzdělávacím klubu


Popis

Neurorestart
Neurorestart je legendární transformační program, kterým si prošlo více než 16 000 účastníků. Neurorestart verze 2018 je zbrusu novým projektem autora Neurorestartu, který uvádí tento program po 5 letech zkušeností. Neurorestart je funkční systém technik z osobního rozvoje, aplikovaných neurověd a kvantové fyziky, který v podobě online programu a živých setkání, pomáhá lidem transformovat (proměňovat) oblasti jejich života, ve kterých se touží posunout. Znáte situace ve svém životě, které se neustále opakují? Zacyklené problémy v oblasti vztahů, finanční situace či zdraví? Ačkoliv se snažíte situaci "řešit", výsledek je stále stejný... Jedna polovina světa tento jev nazývala "osudem", druhá polovina světa "karmou"... my používáme výraz program. Dobrá zpráva je, že tyto nevyhovující programy jdou přepsat. Tomuto procesu říkáme NEURO RESTART jako v případě metafory s počítačem. Pokud máte systém napadený viry, je potřeba systém vyčistit, znovu nastavit, restartovat a poté máte nový, funkční systém.

Neurorestart Life
Protože Neurorestart, stejně jako osobní rozvoj není jednorázová akce, je to neustálé "loupání cibule", je to proces, vývoj... je to životní styl. Celoroční vzdělávací klub je primárně určen absolventům/studentům transformačních programů Neurorestart. Rosteme společně, Neurorestart Life je win win, společně tvoříme komunitu, která urychluje náš růst a násobí náš potenciál. Připojte se k nám, čeká vás jedno vzdělávací video každý týden, exkluzivní živá vysílání, výhodné ceny knih, živých akcí a online programů, stínovací leadership a společné výzvy.

Atributy
Event venue Online školení
Start 1. 11. 2018, 00:00
End 31. 12. 2019, 23:59